Terminarz 2018

Zajęcia ruchowe:

  1. Pszczółki

Kiedy: w każdy poniedziałek od godziny 17:00-19:00

Gdzie: Publiczne Gimnazjum w Pszczółkach, ul. Pomorska 25

Zgłoszenia: 512 909 092

 

  1. Kościerzyna

Kiedy: w każdy poniedziałek od godziny 9:00-11:00

Gdzie: Sala w Kościerskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Kamienna 7

Zgłoszenia: 58 686 48 23 wew. 35

 

  1. Kartuzy

Kiedy: w każdy czwartek od godziny 15:30-17:30

Gdzie: Zespół Szkół w Staniszewie, ul. Staniszewo 2A

Zgłoszenia: 58 694 52 18

 

  1. Skarszewy

Kiedy: w każdy piątek od godziny 8:00-10:00

Gdzie: Klub SENIOR+, ul. Dworcowa 10, Skarszewy

Zgłoszenia: 535 999 233

 

  1. Nowy Dwór Gdański

Kiedy: w każdy czwartek od godziny 16:30-18:00

Gdzie: Szkoła podstawowa nr 1, ul. Szkolna 2

Zgłoszenia: 607 595 357

 

  1. Pelplin

Kiedy: w każdy poniedziałek od godziny 11:00-13:00

Gdzie: ZKiW nr 1, ul. Sambora 5a

Zgłoszenia: w sekretariacie ZKiW nr 1 w Pelplinie lub pod numerem: 58 536 17 68

 

  1. Kępice

Kiedy: w każdy poniedziałek od godziny 13:00-15:00

Gdzie: Filia Biblioteki w Biesowicach

Zgłoszenia: 796 214 029

 

  1. Przywidz

Kiedy: w każdy piątek od godziny 16:30-18:30

Gdzie: Arena Przywidz, ul. Szkolna 1A

Zgłoszenia: 533 661 119

 

  1. Władysławowo

Kiedy: w każdą środę od godziny 15:00-17:00

Gdzie: Zespół Szkół nr 1, ul. Morska, Władysławowo

Zgłoszenia: 504 600 673

 

  1. Krokowa

Kiedy: w każdą środę od godziny 18:30-20:30

Gdzie: Szkoła Podstawowa im. kadm. Włodzimierza Steyera w Krokowej, ul. Szkolna 6

Zgłoszenia: 691 447 000

 

  1. Mściszewice

Kiedy: w każdy piątek od godziny 15:00-17:00

Gdzie: Zespół Szkół w Mściszewicach, ul. Szkolna 5

Zgłoszenia: 785 453 660

 

  1. Egiertowo

Kiedy: w każdy poniedziałek od godziny 17:00-19:00

Gdzie: Szkoła Podstawowa w Egiertowie, ul. Kartuska 1a

Zgłoszenia: w sekretariacie szkoły: 58 684 19 91 lub w Urzędzie Gminy: 58 743 23 25

 

  1. Ostaszewo

Kiedy: w każdy wtorek od godziny 15:00-17:00

Gdzie: Zespół Szkół w Ostaszewie, ul. Kościuszki 22

Zgłoszenia: 601 836 965

 

  1. Puck

Kiedy: w każdy piątek od godziny 16:00-18:00

Gdzie: hala POSM w Pucku, ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18

Zgłoszenia: 58 673 42 05

 

  1. Liniewo

Kiedy: w każdą środę od godziny 18:00-20:00

Gdzie: Zespół Oświatowy w Liniewie, ul. Szkolna 2

Zgłoszenia: 694 124 425

Gminne Dni Seniora:

 

22 września (10:00-14:00) – Gminny Dzień Seniora we Władysławowie, Zespół Szkół nr 1 przy ul. Morskiej 1.

27 września (10:00-14:00) – Powiatowy Dzień Seniora w Pucku, Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego przy ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18 w Pucku.

29 września (10:00-14:00) – Gminny Dzień Seniora w Przywidzu, Arena Przywidz przy ul. Szkolnej 1A.

1 października (10:00-14:00) – Gminny Dzień Seniora w Kościerzynie, Sala Kinowa Kina REMUS przy ul. 3 maja 9 w Kościerzynie.

3 października (10:00-14:00) – Gminny Dzień Seniora w Skarszewach, Skarszewskie Centrum Sportu ul. Kościerska.

4 października (11:00-15:00) – Gminny Dzień Seniora w Sulęczynie, Ośrodek Szkoleniowo-Rehabilitacyjny Mausz przy ul. Ostrów Mausz.

6 października (10:0-14:00) – Gminny Dzień Seniora w Krokowej, Szkoła Podstawowa im. kadm. Włodzimierza Steyera przy ul. Szkolnej 6.

10 października (10:00-14:00) – Gminny Dzień Seniora w Pelplinie, hala sportowa przy Zespole Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, ul. Sambora 5a.

13 października (12:00-16:00) – Gminny Dzień Seniora w Liniewie, Świetlica Wiejska w Orlu.

20 października (10:00-14:00) – Gminny Dzień Seniora w Staniszewie, Zespół Szkół Staniszewo 2A.